Transport międzynarodowy i transport krajowy - przewóz ładunków, usługi transportowe Warszawa i cała Polska - wycena już w 15 minut!

Transport Tir całopojazdowy


Transport Tir całopojazdowy, bezpośredni, dedykowany, door to door, FTL. Bezpośredni przewóz ładunków bez pośrednich punktów przeładunkowych. Cała przestrzeń ładunkowa dla jednego kontrahenta.

Transport drobnicowy


Transport drobnicowy LTL z pośrednimi punktami przeładunkowymi i przestrzenią ładunkową podzieloną między różnych nadawców. Kontrahent płaci za wykorzystną przestrzeń ładunkową.


Transport ponadgabarytowy


Przewóz ładunków ponadgabarytowych, ponadnormatywnych, o dużych wymiarach, których parametry przekraczają wartości dopuszczalne w transporcie drogowym.

Transport niskopodwoziowy


Przewóz maszyn i urządzeń na specjalistycznych naczepach niskopodwoziowych. Transport maszyn budowlanych, rolniczych i innych maszyn i urządzeń.


Transport chłodniczy


Przewóz ładunków wymagających kontroli temperaturowej, szczególnie wrażliwych na warunki atmosferyczne. Oferujemy transport chłodniczy międzynarodowy i krajowy.

Transport paletowy


Przesyłki na paletach, czyli transport towarów umieszczonych na paletach, zwykle na tzw. euro paletach. Oferujemy transport paletowy krajowy i międzynarodowy.


Transport ekspresowy


Transport ekspresowy międzynarodowy i krajowy. Przewóz towarów w reżimie czasowym, dedykowany dla przesyłek priorytetowych, w przypadku których czas dostawy jest parametrem kluczowym.

Transport materiałów niebezpiecznych


Przewóz materiałów niebezpiecznych, stwarzających zagrożenie podczas transportu. To szczególny rodzaj przesyłek wymagających zachowania szczególnej ostrożności.

 

Transport międzynarodowy i transport krajowy Warszawa. Dostarczymy wszystko i wszędzie.

 Kompleksowe usługi transportowe Warszawa, mazowieckie i cała Polska


Jako firma z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy w stanie zorganizować każdy rodzaj transportu drogowego dla każdego rodzaju ładunków. Przewozimy towary niebezpieczne, ponadgabarytowe, wymagające precyzyjnej kontroli temperaturowej oraz takie, które wymagają dostarczenia w konkretnym przedziale czasowym. Profesjonalne usługi transportowe - dysponujemy szeroką gamą pojazdów od busów do ekspresowego przewozu towarów, przez izotermy, chłodnie i pojazdy do przewozu towarów ponadnormatywnych. Zapraszamy do skorzystnia z oferty - transport krajowy oraz transport międzynarodowy Warszawa, mazowieckie i cała Polska. 

Przewóz ładunków Warszawa - transport Polska Niemcy, transport Polska Holandia, transport Polska Anglia, Włochy i inne kraje.

 

Wycena nawet w 15 minut

Szybka wycena